KONST / Litografier / Färglitografi 13162050
nr 1316 2050
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 157/350. Motivet: 29x41cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:07:36
24/3 21:02:36
300 kr
30/3 18:02:36
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson